Osmani pritet të takohet sot me Sejdiun, Pacollin dhe Jahjagën

13 prill 11:16

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, do të takojë sot (e martë) ish-presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe Behgjet Pacolli.

“Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim ish-presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe  Behgjet Pacolli. Mediet: Pamje. Komunikatë pas takimit. Vendi: Kabineti i presidentes”, la njoftuar Presidenca.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit