Kim e dinte se Kanye po e tradhëtonte me Irinan

11 qershor 16:39

Pas pamjeve të Kanye West me modelen ruse Irina Shayk gjatë arratisjes 3 ditore në Francë për ditëlindjen e reperit, një burim për “People” thotë se Kim e ka ditur prej javësh romancën e re të ish-it.
“Kim nuk e ka bezdi faktin që Kanye po del me dikë tjetër. Shqetësimi i saj i vetëm janë fëmijët. Ajo do që Kanyë të jetë i pranishëm dhe të kalojë sa më shumë kohë që është e mundur me ta. Ata e adhurojnë kur Kanye është aty. Kim nuk do që një e dashur e re ta shpërqendrojë Kanye nga të ndenjurit me fëmijët”.
Ndërsa për sa i përket jetës personale të Kim, ajo është gati të hedhë hapa për të gjetur një dashuri të re pasi nuk e sheh veten beqare për të gjithë jetën. “Prioritet për të janë fëmijët dhe puna, por do i pëlqente të gjente dikë me të cilin të ndante jetën”, thotë një burim.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) njofton të gjitha klubet…