Kimi dhe Kylie me forma të ngjashme (Foto)

13 qershor 2018 | 11:20

Kim Kardashiani dhe Kylie Jenneri janë të bekuara me asetet e tyre mahnitëse.

Dy motrat e famshme kanë vërtetuar këtë të hënë se kanë forma të ngjashme teksa janë fotografuar në Cabasas.

Yjet e reality shout, të veshura me streçe, dukeshin si të klonuara, ndërkohë që kanë shijuar një ditë së bashku në Kaliforni.

Image result for Kimi dhe Kylie me forma të ngjashmeImage result for Kimi dhe Kylie me forma të ngjashme

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duket sikur situata po nxehet midis yllit të muzikës Nick…