Kjo është skuadra e re e Eminhazirit

04 janar 10:44

Isa Eminhaziri është bërë me skuadër të re pas largimit nga Drenica.

Sulmuesi në fjalë e ka zgjedhur KEK-un si ekipin ku do ta vazhdojë karrierën.

Eminhaziri është prezantuar në ambientet e KEK-ut, kurse në të kaluarën ishte pjesë e Gjilanit dhe Feronikelit.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndonëse greva e profesionistëve shëndetësorë e cila ishte organizuar nga…