KOK-u aktiv në 2017, vizitohet edhe nga Al-Sabah

01 janar 2018 | 10:48

Komiteti Olimpik i Kosovës në krye me Besim Hasanin ishte mjaftë aktiv në vitin 2017.

KOK-u ka organizuar disa kurse për trajnerë të sporteve të ndryshime kure është vizituar edhe nga presidenti i Asociacionit të Komiteteve Olimpike Kombëtare (ANOC), Sheikh Ahmad Al-Fahad Al-Sabah, i cili në vitin tre ditore ka organizuar thuajse të gjithë drejtuesit e sportit dhe shtetit të Kosovës.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ekipi olimpik i Kosovës mori pjesë në Festivalin Olimpik Evropian…