Korab Sejdiu me urim të veçantë për kryeparlamentaren

06 shkurt 14:04

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Korab Sejdiu, ka vizituar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanin.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se mburret që pas shumë vitesh, në krye të Kuvendit vjen një figurë kaq e ndritur te shoqërisë sonë.

“Sot pata kënaqësinë e veçantë që t’i uroj personalisht znj. Vjosa Osmani-Sadriu marrjen e përgjegjësisë së re si kryetare e Kuvendit të Republikës së Kosovës. Mburrem shumë, që pas shumë vitesh, në krye të Kuvendit më në fund kemi një figurë kaq të ndritur të shoqërisë sonë. Punë e mbarë për znj. kryetare, Kuvendin dhe Qeverinë, që e kemi pritur me kaq padurim”, ka shkruar ish-deputeti Sejdiu.

Sot pata kënaqësinë e veçantë që t’i uroj personalisht znj. Vjosa Osmani-Sadriu marrjen e përgjegjësisë së re si…

Gepostet von Korab R. Sejdiu am Donnerstag, 6. Februar 2020

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, Avdullah Hoti, takimin…