Kosova befason në Turqi, tri xhudiste në finale të turneut

06 prill 12:37

Bllokun e parë të garave e ka mbyllur xhudistja Fjolla Kelmendi, e cila ka kaluar në finale të turneut që po mbahet në Antalya të Turqisë.

Kelmendi i është bashkuar Distria Krasniqit dhe Nora Gjakovës, të cilat tashmë kanë siguruar ndeshjet në finale nëpër kategoritë e tyre.

Kelmendi mposhti garuesen izraelite Tamar Malca. (Koha.net)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre serbe për Kosovën, Marko Gjuriq,…