Kosova në grup me Anglinë, ja deklarata e Challandesit  

02 dhjetor 2018 | 13:46

Trajneri i Përfaqësues së Kosovës në futboll, Bernard Challandes, ka thënë se favorite absolute e grupit është Anglia, por Kosova ka shanse ndaj kundërshtarëve të tjerë.

“Nuk është grup i lehtë, por ne jemi Kosova. Nuk mund të mendojmë se jemi në një grup të lehtë pasi Anglia është skuadër shumë e fortë dhe këtë e dimë. Por me skuadrat e tjera është e mundur, kam besim në ekipin tim, i cili është shumë mirë para ndeshjes me Maqedoninë”, ka thënë Challandes.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shorti e ka sjellë Kombëtaren e Shqipërisë në një grup…