Kosova shënon golin e pestë

27 shtator 22:33

Sulmuesi Vedat Muriqi e ka realizuar golin e pestë për Kosovën dhe të dytin përsonal në ndeshjen ndaj Qipros (5-1).

Dy gola për Kosovën i shënoi edhe Rrudhani, kurse një tjetër e shtoi Florent Muslija.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qipro e ka shënuar golin e parë ndaj Kosovës (4-1),…