Kreu i FFK-së: Fitoren historike i’a dedikojmë legjendës, Fadil Vokrri

20 nëntor 2018 | 23:38

Kreu i FFK-së, Agim Ademi, ka thënë se është i lumtur me përkushtimin e lojtarëve që ta ngjisin Kosovën edhe më lartë.

“Kam qenë i bindur në fitore, pasi këta djem janë të bekuar nga legjenda, Fadil Vokrri”, ka thënë kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës.

‘Dua t’i falënderoj lojtarët që e mbajtën premtimin rreth fitores historike,  ishte një kampanjë shumë e mirë, pasi kemi krijuar një grup të mirë dhe dua t’i falënderoj të gjithë për këto rezultate. “Besoj shumë në këtë grup, në punën e . trajnerit dhe jam shumë i lumtur me punën e tyre që e ndjenjë obligim për sukseset e vendit”, ka shtuar më tej Ademi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lojtari kryesor i ndeshjes se sotme për Kosovën ishte Arbër…