Flet heroi i Kosovës, Arbër Zeneli

20 nëntor 23:36

Lojtari kryesor i ndeshjes se sotme për Kosovën ishte Arbër Zeneli, i cili realizoi tre gola në fitore ndaj Azerbajxhanit (4-0).

Ai është i kënaqur që Kosova e siguroi kualifikimin në “play-off” të Ligës së Kombeve.

“Po ma ‘donë’ në Prishtinë. Falënderoj ekipin për topat e jashtëzakonshëm. Na shkoi shumë mirë. Luftuam shumë si ekip. Patëm gjithë vëmendjen për të fituar këtë ndeshje dhe jemi një nga katër ekipet në ‘play-off’”, ka thënë Arbër Zeneli.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovës ka arritur sukses historik në Ligën e…