Kritikohet Granit Xhaka, me çorape të kuqe në diskotekë

18 dhjetor 2017 | 10:56

Arsenali u është rikthyer fitoreve në kampionatin elitar të Ligës Premiere. Kontribut të madh në këtë fitore ndaj Newcastle Unitedit dha edhe mesfushori shqiptar Granit Xhaka.

Ky i fundit ka përzgjedhur që këtë triumf ta festojë me bashkëshorten Leonita Lekajn. Bukuroshja shqiptare dhe futbollisti kanë publikuar një fotografi të përbashkët në rrjetet sociale.

Graniti shihet i veshur me një xhemper ngjyrë të kuqe, ndërsa ajo që bie në sy janë çorapet e futbollistit, të cilat kanë ngjyrë të kuqe. Kjo ka bërë që të marrë kritika prej fansave, të cilëve nuk u ka pëlqyer mënyra e veshjes së Xhakës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Modeluesja shqiptare Kleofina Pnishi është radhitur në mesin e 12…