Kryeparlamentari Talat Xhaferi pjesë e darkës së “Knauf”-it

24 dhjetor 2017 | 00:41

Kryetari i parlamentit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, ishte të shtunën mysafir në Hotel “Radika” në Mavrovë në darkën e shtruar për fundvit nga “Knauf”-i për tregtarët nga Shqipëria dhe Kosova.

Kryeparlamentari Xhaferi i ka përshëndetur të pranishmit me një fjalë rasti, duke i përgëzuar ata për sukseset e arritura në vitin 2017.

Ai i ka uruar për suksese të reja në vitin 2018.

Fjalimi i tij u mirëprit me duartrokitje nga të pranishmit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Meshat e krishtlindjeve dhe festime të tjera po mbahen këtë…