Kryetari Aliu uron besimtarët për festën e Bajramit

20 korrik 08:06

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka uruar qytetarët e komunës së Ferizajt dhe të gjithë Kosovës me rastin e festës së Kurban Bajramit. “Qoftë kjo ditë rreze shprese e begati që t’ju përcjellë gjithë kohës”, ka shkuar ai.

Urimi i plotë i tij:

Të dashur bashkëqytetarë!

Në këtë ditë të flijimit, njërës dorë që i ndihmon dorës tjetër në nevojë, sakrificës për Krijuesin e trasimit të rrugës së urtësisë, Festës së Kurban Bajramit, nga zemra bashkë me familjen, ju urojmë, bekime, mbarësi e bardhësi, ju dhe familjeve tuaja. Qoftë kjo ditë rreze shprese e begati që t’ju përcjellë gjithë kohës.

Urime Festa e Kurban Bajramit!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se qytetarët që…