Kryetari Latifi vazhdon kompletimin e kabinetit të tij qeverisës

16 janar 2018 | 15:47

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka nënshkruar dy vendime me të cilët ka emëruar edhe dy drejtorë në kabinetin e tij qeverisës.

Rumir Zhuniqi është emëruar drejtor në Drejtorinë për Urbanizëm, Planifikimit dhe Mbrojtje të Mjedisit dhe Afrim Oruqi, drejtor në Drejtorinë për Gjeodezi, Kadastër dhe Pronë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia dhe protestuesit janë përleshur afër Parlamentit të Ukrainës, ku…