Kukaj largohet nga Dardana 

26 korrik 2019 | 10:39

Mbrojtësi i njohur në Kosovë, Liridon Kukaj, përfundimisht është larguar nga skuadra e Dardanës.

Lajmin e ka konfirmuar për “Epokën e re” vetë mbrojtësi që ka luajtur një pjesë të madhe të karrierës për Prishtinën.

“Me Dardanën e kam përfunduar marrëveshjen, kurse tash jam në kontakt me disa skuadra të Superligës dhe Ligës së Parë”, ka thënë Kukaj, i cili ka bërë karrierë edhe në Shqipëri.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka pranuar një letër falënderimi…