Kukësi për trajner e dëshiron Koznikun

25 dhjetor 11:05

Skuadra shqiptare, Kukësi është në kërkim të një trajneri të ri i cili do t’i drejtojë skuadrën deri në fund të sezon me objektivin për të kualifikuar në Kupat e Evropës për sezonin e ardhshëm.

Mediet shqiptarë raportojnë se kjo skuadër është e interesuar për trajnerin Ardian Kozniku, i cili në të kaluarën ka qenë trajner i Shkëndijës së Tetovës.

Kozniku si lojtar ka spikatur ku numëron edhe shtatë takime dhe 2 gola me përfaqësuesen kroate.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara kanë përgëzuar vendimin për shkurtimin e buxhetit…