Kulla e Haradinajve pret shumë qytetarë pas vdekjes së Hilmi Haradinajt (Video)

17 qershor 2018 | 20:50

Sot në moshën 74 vjeçare ka ndërruar jetë Hilmi Haradinaj.

Babai i dëshmorëve Shëkelzen dhe Luan Haradinaj si dhe kryeministrit, Ramush Haradinaj ka vdekur pas një sëmundjeje të rëndë.

Kulla e Haradinajve në Gllogjan të Deçanit ka qenë sot cak i shumë qytetarëve për të shprehur ngushëllime.

Atje sot ka qëndruar edhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pjesëtarët e grupit të njohur si “Grupi i Kumanovës” të…