Kurti dhe Kadaj-Bujupi shkojnë në Vetëvendosje!

29 dhjetor 2017 | 19:24

Deputeti Albin Kurti dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi menjëherë pas lirimit nga paraburgimi kanë shkuar në zyret e Lëvizjes Vetëvendosjes.

“Pas lirimit nga paraburgimi, Albini dhe Donika erdhën në zyret e Lëvizjes ku u takuan me disa nga aktivistët”, thuhet në njoftimin për media të Lëvizjes Vetëvendosje.

Ky është takimi i parë i Kurtit dhe Kadaj-Bujupit me aktivistët pas zhvillimeve  që ndodhën në Lëvizjen Vetëvendosje.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jose Mourinho ka pranuar se nuk do të aktivizojë më…