Kurti e pret në takim komisionarin për zgjerim të BE-së, Oliver Varhelyi

25 maj 14:48

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në takim komisionarin për fqinjësi dhe zgjerim të Bashkimit Evropian, Oliver Varhelyi.

Para Kurtit, Oliver Varhelyi është takuar me presidenten Vjosa Osmani, me të cilën kanë mbajtur konferencë për medie.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rusia ka njoftuar se do t’i dëbojë pesë diplomatë suedezë…