Kurti e Rizvanolli të hënën shkojnë në Shipol të Mitrovicës

16 shtator 2022 | 16:31

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti bashkë me ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, të hënën shkojnë në Shipol të Mitrovicës.

Ata do të marrin pjesë në inaugurimin e Sistemit Nacional për Monitorim të Spektrit Frekuencor – SNMSF, thuhet në njoftim. Kjo ngjarje nis në orën 11:00.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në teatrin e Operas dhe baletit, për dy net radhazi…