Kurti përkujton Astrit Deharin në ditëlindjen e tij

26 shkurt 2019 | 13:22

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka përkujtuar aktivistin e kësaj lëvizje, tashmë të ndjerë, Astrit Dehari.

Në ditëlindjen e Deharit, Kurti në llogarinë e vet në “Facebook”, ka shkruar se i mungon Astriti.

“Sot e ka ditëlindjen Astriti. Sa shumë që na mungon” ka shkruar Kurti.

/Epoka e re/

https://www.facebook.com/albini2017/photos/a.229545544212004/561738724326016/?type=3&theater

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit gjegjësisht Sektori…