Kutllovci vazhdon me Vushtrrinë

03 qershor 2018 | 17:42

Ashtu sikurse Amir Prishtina edhe futbollisti Kujtim Kutllovci e ka vazhduar marrëveshjen me skuadrën e Vushtrrisë deri në qershor të vitit 2019.

Skuadra e Vuhstrrisë që bënë gara në Ligën e Parë e ka falënderuar Kutllovcin për gatishmërinë dhe vullnetin që të jetë pjesë e kësaj skuadre edhe për një vit tjetër.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i shoqëruar…