Kuvendi miraton rezolutën për gjendjen jo të mirë të rinisë

05 qershor 2018 | 13:07

Kuvendi i Kosovës në seancën e sotme ka miratuar propozim rezolutën për gjendjen jo të mirë të rinisë kosovare.

Kjo rezolutë është propozuar nga deputeti i LDK-së, Fidan Rekaliu, dhe e harmonizuar me grupet parlamentare.

/Epoka e re/

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kosovës i kanë votuar rekomandimet për kartonin e…