Komisioni Disiplinor dënon Gjilanin

19 qershor 15:31

Komisioni Disiplinor e ka dënuar edhe skuadrën e Gjilanit më 1 mijë euro.

Skuadra nga Anamorava dënohet përshkak se tifozët e saj në ndeshjen e barazhit ndaj Besës së Pejës në kor kanë fyer ekipin kundërshtar dhe lojtarin Alban Tasuni.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka larguar…