Ky është mesazhi i vëllait të Fatmir Limajt, Demirit, pas vendimit të gjykatës në Gjakovë

09 mars 10:39

Vëllai i Fatmir Limajt, Demiri, pas vendimit të Gjykatës Themelore në Gjakovë e cila shpalli të pafajshëm Fatmir Limajn në lidhje me rastin “Bellanica”, ai ka thënë se më në fund po frymojnë aromen e lirisë dhe të drjtësisë.

“20 vite lufte për liri e drejtësi. Më në fund, po frymojmë aromen e lirisë dhe të drejtësisë”, ka shkruar Demir Lima në llogarinë e vet në Facebook.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryesia e Kuvendit të Kosovës do të mblidhet në orën…