Ky është parashikimi i motit për sot

03 maj 08:06

Sot në Kosovë do të jetë mot me diell kurse pasdite, do të ketë reshje të shkurtra shiu.

Temperaturat më të ulëta do të jenë nga 10 në 19, kurse më e larta e ditës nga 25 në 30 gradë.

Në ditët në vijim pritet një mot i ndryshueshëm, por i ngrohtë, me temperatura shumë më të larta se mesatarja për këtë kohë të vitit, me rrufe pasdite dhe në mbrëmje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kuvendi i Kosovës sot me fillim nga ora 10:00 do…