Ky është trajneri i ri i Swanseas

28 dhjetor 2017 | 18:51

Swansea ka zyrtarizuar Carlos Carvalhalin trajner të skuadrës.

52 vjeçari më parë kishte drejtuar Beshiktashin, Sporting Lisbonën dhe Sheffield Wednesdayn. Ai ka nënshkruar kontratë me Swansean deri në fund të këtij sezoni, me mundësinë që të vazhdojë edhe për një sezon tjetër.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë ka marrë edhe një vendim…