Ky është transferi i parë i Feronikelit

21 dhjetor 2017 | 15:21

Pas ndryshimeve në kryesi dhe në shtabin teknik, Feronikeli e ka siguruar edhe transferin e parë për sezonin pranveror.

Bëhet fjalë për lojtarin Genc Hamiti, i cili në sezonin vjeshtor ka shkëlqyer në fanellën e Drenicës duke realizuar plotë nëntë gola.

Gjatë ditëve të ardhme kryesia e re e KF Feronikeli pritet të bëjë edhe transfero të tjera, pasi synim e ka triumfin në garën për titull në Vala Superligë.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një fotografi e rrallë e presidentit Hashim Thaçi është publikuar…