Kylie dhe Travis me të bijën në Hawaii

13 korrik 2018 | 10:44

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë nisur pushimet në Honolulu në Hawaii.

Sipas “TMZ”, çifti ka marrë me qira një vilë të pajisur me lodrat e preferuara të vajzës së tyre Stormi si dhe një studio të incizimit.

Kjo familje shijoji disa ditë të bukura në plazhet private, ndërsa Travis tashmë ka vazhduar punën për albumin e ri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Familja e Renard Matthews, e një djaloshi nga New Orleans…