Kylie Jenneri në lidhje me Draken?

08 nëntor 11:38

Kylie Jenneri dhe Drake janë në një lidhje? Disa burime po thonë se diçka ka mes tyre. “Ai dhe Kylie kanë kaluar kohë bashkë së fundmi” ka thënë një burim për “People”.

“Ata janë miq që një kohë të gjatë dhe Drake është shumë afër familjes”.

Një burim tjetër insiston që çifti po takohen dhe kanë nisur një romancë, por një person tjetër është duke këmbëngulur se ata janë thjesht miq. Nëse nuk e dini, Kylie është ndarë muajin e kaluar me të dashurin Travis Scott.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ron Perlman po shkurorëzohet nga gruaja prej gati 40 vjetësh…