Ron Perlman shkurorëzohet nga gruaja

08 nëntor 11:37

Ron Perlman po shkurorëzohet nga gruaja prej gati 40 vjetësh martesë, Opal Perlman. Aktori 69-vjeçar ka bërë kërkesë për prishjen e martesës dhe ai rendit datën e ndarjes së tyre më 10 maj 2019, sipas “The Blast”.

Ka pasur thashetheme se Ron dhe Opal ishin në një martesë të hapur, por kjo nuk është konfirmuar dhe ata nuk kanë komentuar rreth ndarjes. Ata u martuan në shkurt 1981 dhe kanë dy fëmijë. Tani thuhet se Ron është në lidhje me Allison Dunbar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Martesa kërkon punë dhe Kim Kardashiani e ka mësuar mirë…