Kompromiset që Kimi ka bërë për Kanyen

08 nëntor 11:36

Martesa kërkon punë dhe Kim Kardashiani e ka mësuar mirë këtë. Gjatë vizitës së saj në emisionin “The real”, themeluesja e “KKW Beauty” foli për kompromiset që ka bërë për bashkëshortin prej pesë vjetësh, Kanye West.

“Fëmijët po rriten. Ai është bërë më i kujdesshëm për çfarë mbajmë në shtëpi. Kemi hequr televizorin te dhoma e fëmijëve, e make up-in nga ajo e North. Ai ka pasur besimin e të qenit më tepër strikt si baba”, është shprehur ylli i reality shout.

Ndërkohë Kimi tregon se ajo ka pranuar shumë gjëra që Kanye bën që asaj nuk i pëlqejnë, por reperi ka vepruar njësoj me të.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një këngë e padëgjuar më parë e George Michaelit është…