Kylie mohon takimin me Tyga

06 tetor 2019 | 14:52

Kylie Jenneri ka sqaruar thashethemet e fundit se ajo u ribashkua me ish të dashurin e saj Tyga mes lajmeve se ajo dhe Travis Scott janë ndarë.

“Interneti bën që gjithçka të duket 100 herë më dramatike sesa është në të vërtetë. Nuk kishte asnjë takim në 2:00 të natës me Tyga.

Më shihni mua duke dërguar dy shoqet e mia në një studio ku ai ishte rastësisht”, ka shkruar Kylie në llogarinë e saj në “Twitter”.

“Travis dhe unë jemi në marrëdhënie të shkëlqyera dhe fokusi unë kryesor tani është Stormi. Miqësia dhe vajza jonë kanë përparësi”, ka shkruar ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Julia Roberts vërteton çdo ditë e më shumë se bukuria…