Latifi ironizon për tollovinë tek ‘1 Tetori’: ShIK-u i ka fajet

14 maj 12:38

Profesori i Universitetit të Prishtinës dhe njohësi i çështjeve politike, Blerim Latifi, ka reaguar pas tollovisë që është krijuar sot te salla “1 Tetori” në Prishtinë.

Latifi në llogarinë e vet në “Facebook” ka publikuar fotografi nga vendi i ngjarjes ku shihen duke pritur në radhë për vaksinë shumë pensionistë.

Duke ironizuar për këtë tollovi, ai ka shkruar “ShIK-u i ka fajet”.

Latifi është në mesin e personave që kanë kritikuar ashpër menaxhimin me vaksinim në Kosovë.

May be an image of one or more people and people standing

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zyrtarja e Partisë Socialdemokrate (PSD), Teutë Rrusta, ka reaguar pas…