Lazio e transferon Caceresin

08 janar 15:35

Ish-lojtari i Juventusit dhe Barcelonës, Martin Caceres është transferuar nga skuadra e Lazios.

30-vjeçari që ka mbrojtur ngjyrat e Uruguait në 75 ndeshje, i është bashkuar Lazios nga skuadra e Hellas Veronës. Cacares ka luajtur edhe për këto klube Defensor, Sevilla, Villarreal, Recreativo dhe Southampton.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oklahoma City Thunder pësoi humbjen e 18-të sezonale në parketin…