Ledri dhe Lyrical Son publikojnë këngën e re

07 qershor 2018 | 10:59

Ledri Vula dhe Lyrical Son kanë publikuar këngën e re, të titulluar “Princess Diana”.

Ledri ka publikuar një pjesë të këngës në profilin e vet në “Instagram”, ku edhe ka bërë me dije kohën e publikimit të saj në “Youtube”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktorja Jada Pinkett Smith së fundmi ka zbuluar se cili…