Legjenda e Unitedit: Shaqirit i duhet përkrahë Ronaldinho

30 korrik 2018 | 11:28

Legjenda e Manchester United, Gary Neville e kishte kritikuar Xherdan Shaqirin pas transferimit në Liverpool, por shqiptari në debutimin e tij shënoi gol spektakular ndaj Manchester Unitedit dhe faqja e tij është në “Twitter” është bombarduar nga tifozët.

Neville nuk ka qëndruar duarkryq dhe ka shkruar: “Shpresoj të mos më dërgoni mesazhe sa herë ta shikoni atë të qëndrojë në qendër të mesfushës, çdo herë kur skuadra juaj të jetë duke u sulmuar. Oh, dhe ai ka nevojë për Ronaldinhon që të luajë me të”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prof. dr. Izber Hoti Fjalë e mbajtur në konferencën shkencore…