Leo Messi pushon në Ibiza

23 korrik 2018 | 12:11

Pas eliminimit të Argjentinës në Kupën e Botës, Lionel Messi po shijon pushimet me familjen në Ibiza.

Messi është parë duke shijuar diellin dhe detin, në një jaht në shoqërinë e bashkëshortes, fëmijëve dhe shokëve të ngushtë, në plazhet e ishullit spanjoll.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka urdhëruar ndryshime në staf,…