Levante nuk llogaritë në Sadikun

18 gusht 2019 | 17:43

Karriera e Armando Sadikut është në rrezik, pasi mund të mos marrë asnjë minutë në 6 muajt e parë te Levante.

Elbasanasi nuk ka gjetur ekip të ri dhe duket se do të mbetet në Spanjë, aty ku trajneri Paco Lopez nuk e do në skuadër.

Numri një i stolit ia ka bërë të ditur, por sërish futbollisti i kombëtares nuk ka gjetur skuadër të re. Ai nuk është përfshirë në listën e futbollistëve të grumbulluar nga tekniku për ndeshjen e parë të kampionatit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, sot ka vendosur lule pranë…