Lewandowski, lojtari i vitit nga FIFA

17 janar 20:31

FIFA ka dhënë emrin e lojtarit më të mirë mashkull për vitin 2021.

Është përsëri Robert Lewandowski. Sulmuesi polak e fitoi këtë çmim personal edhe në vitin 2020.

Treshja finaliste ishte Messi, Lewandowski dhe Salah por bomberi polak doli fituesi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
FIFA ka shpalosur formacionin më të mirë të vitit 2021.…