​Liderët shqiptarë pinë kafe së bashku në Vlorë

28 nëntor 12:51

Pas përfundimit të ceremonisë e festimit të 110 vjetorit të pavarësisë së Shqipërisë në Vlorë, liderët shqiptarë vizituan muzeun në Vlorë dhe pinë kafe sëbashku.

Aty u pa presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, kryeministri Edi Rama, si dhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, si dhe përfaqësues të tjerë të institucioneve.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shërbimi Gjeologjik i Shteteve të Bashkuara (USGS) ka lëshuar një…