Limaj e quan lajm të ditës lirimin e Sylejman Selimit

25 janar 14:49

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i është gëzuar lajmit për lirimin me kusht të Sylejman Selimit.

Kryetari Limaj ka thënë se lajmi për lirimin e Sylejman Selimit, është padyshim lajmi i ditës.

Ai uruar familjen e Selimit dhe të gjithë bashkëluftëtaret për lirimin e ish komandantit të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së.

“Lajmi i ditës, padyshim lirimi i gjeneral Sylejman Selimit! Kosova mori lajmin e shumëpritur. Urime familjes së tij dhe gjithë bashkëluftëtarëve! Mirë se erdhe Gjeneral”, ka shkruar Limaj.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shteti i Kosovës ka shënuar progres në Indeksin e Lirisë…