Limaj viziton Përfaqësuesen, merr dhuratë nga Vokrri

29 maj 2018 | 15:44

Para ndeshjes vëllazërore në mes Kosovës dhe Shqipërisë, përfaqësuesen e Kosovës e ka vizituar zëvendëskryeministri i Qeverisë së Kosovës, Fatmir Limaj, i cili me këtë rast ka uruar presidentin e FFK-së, Fadil Vokrri dhe futbollistët për një lojë të mirë e vëllazërore.

Ndërkaq presidenti i FFK-së, Fadil Vokrri e ka falënderuar Limajn për vizitën dhe me këtë rast ia ka dhuruar fanellën e Përfaqësueses.

Ndeshja në mes Kosovës dhe Shqipërisë zhvillohet në Cyrih nga ora 20:00.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta mendon se Spanja e ka…