Lindin 16 djemë dhe 16 vajza

22 shkurt 2019 | 10:29

Në 24 orët e fundit në Klinikën e Gjinekologjisë kanë lindur 32 foshnje.  

Interesant është fakti se nga foshnjet e sapolindura, 16 janë femra dhe 16 meshkuj.

13 lindje janë kryer me operacion, kurse 15 gra u  bënë nëna për herë të parë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Roby Norales ishte një nga përforcimet e Lirisë së Prizrenit…