Liria shënon ndaj Ulpianës në barazhin për Superligë

27 maj 15:45

Është zhbllokuar herët ndeshja e barazhit të Ligës së Parë mes Ulpianës dhe Lirisë.

Skuadra prizrenase ka kaluar në epërsi me golin e Edmond Likajt në minutën e katërt 0:1.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Janë përhapur me shpejtësi në mediat sociale pamjet që tregojnë…