Liverpooli humbi Coutinho, por mendon për Oblakun

08 janar 2018 | 10:53

Liverpooli pas i ka humbur shërbimet e Philippe Coutinhos është rikthyer të mendoj për transferimin e një portieri cilësor.

Sipas asaj që raporton “The Independent”, Liverpooli është i interesuar për portierin Atletico Madrid, Jan Oblak.
Besohet se trajneri Jurgen Klopp nuk është shumë i kënaqur me belgu Simon Mignolet dhe e dëshiron në vend të tij sllovenin Jan Oblak. Klauzola e largimit të Oblakut nga Atletico është 100 milionë funte.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka nisur vizitën e tij…