Liverpooli interesohet për Rondonin

25 janar 2018 | 11:30

Skuadra e Liverpoolit po mendon të përforcohet në sulem gjatë këtij afati kalimtar, kurse “The Sun” raporton se dëshira e kësja skuadrës është sulmuesi i Salomon Rondon.

Sulmuesi i Venezuelës ka edhe 18 muaj kontrate me Ëest Brom dhe dëshira e tij është të mbetët pjesë e kësaj skuadre. Interesim për këtë futbollist ka treguar edhe skuadra e Evertonit.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, ka pritur sot në…