Liverpooli rikthen interesimin për Mbappen

16 nëntor 2023 | 13:08

Kylian Mbappe është sërish në shënjestër të Liverpoolit dhe ky nuk është lajm aspak i mirë për Real Madridin që synon transferimin e sulmuesit francez që një kohë të gjatë.

Kontrata e Mbappes me Paris Saint-Germain skadon në verën e ardhshme dhe klubet e mëdha evropiane do të mundohen që ta transferojnë atë.

Mediumi francez “L’Equipe” shkruan se e ardhmja e Mbappes do të mbetet e pazgjidhur dhe pezull deri në muajt e parë të vitit 2024.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka dalë nga shtypi libri më i ri i autorit…