Llapi përforcohet nga Belgjika

04 korrik 12:31

Skuadra e Llapit po vazhdon përforcimet për edicionin  e ri futbollistik 2019/2020.

Kjo skuadër e ka prezantuar sot transferin më të ri, i cili është Emir Umit. 19-vjeçari vjen nga Belgjika, përkatësisht klubi i tij i fundit është SC Chatelet, kurse ka luajtur edhe për Namur.

Umit është futbollist i talentuar dhe pjesë e Përfaqësues së Kosovës U19, derisa ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me skuadrën e Llapit.

Fotografia e K.F. Llapi

Fotografia e K.F. Llapi

Fotografia e K.F. Llapi

/Epoka e re/

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka pranuar se opozita ishte…